Aktualności

Dudkowiak Kopeć & Putyra w zestawieniu Polskiej Mapy Lendtech 2022!

Dudkowiak Kopeć & Putyra w zestawieniu Polskiej Mapy Lendtech 2022!

Dnia 21 września 2022 roku podczas III Kongresu Lendtech– największej konferencji dla sektorów lendtech oraz fintech w Polsce, Fundacja Lendtech przedstawiła Polską Mapę Lendtech 2022, w której zestawieniu, w kategorii Legal & Consulting została wyróżniona kancelaria Dudkowiak Kopeć & Putyra. Jest to druga edycja unikatowego zestawienia, przedstawiającego wielkość sektora lendtech w Polsce.

Czym jest Polska Mapa Lendtech?

Polska Mapa Lendtech jest zestawieniem podmiotów identyfikujących się jako lendtechy lub jako te, które działają na tym rynku np. poprzez świadczenie usług prawnych bądź technologicznych, czy też ściśle współpracujące z pożyczkodawcami w obszarach swojej działalności (usługi płatnicze, IT czy marketingowe).

Do tegorocznej edycji Polskiej Mapy Lendtech 2022 zgłosiły się aż 124 podmioty. Redakcja Lendtech sukcesywnie analizowała każde zgłoszenie i decydowała o przyjęciu do zestawienia.

Czym zajmuje się Fundacja Lendtech?

Fundacja Lendtech jest organizatorem zestawienia Polskiej Mapy Lendtech 2022. Misją Fundacji jest promocja wiedzy i dobrych praktyk w sektorze finansowych technologii, fintech, BNPL & digital lending. Fundację Lendtech tworzą specjaliści i eksperci rynku, których głównym celem jest budowanie obszarów do rozmów na temat finansów, dobrych praktyk, trendów. Ponadto, Fundacja jest również organizatorem znaczących w branży wydarzeń, dających pole do dyskusji, wymianę doświadczeń, a także na rozmowę na temat wyzwań, trendów, problemów i możliwości rozwoju.

Niewątpliwe, uwzględnienie w zestawieniu Polskiej Mapy Lendtech 2022 jest wyróżnieniem dla naszej kancelarii, a także potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług

Pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z naszą Kancelarią

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Zapytania można kierować: info@dudkowiak.comPiotr Putyra

Prawnik

Piotr Putyra

Adwokat, Partner

Piotr Putyra

Kontakt:

ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa