Aktualności

Piotr Putyra zdobywa złoto na Mistrzostwach Europy w Paryżu

Piotr Putyra zdobywa złoto na Mistrzostwach Europy w Paryżu

26.01.2023

W dniu 23 stycznia 2023 roku nasz partner zarządzający Piotr Putyra zdobył złoty medal Mistrzostw Europy w brazylijskim jiu-jitsu w ramach najbardziej prestiżowej organizacji IBJJF - wygrywając cztery mecze w 20-osobowej kategorii białych pasów mężczyzn kategorii średnio-ciężkiej (-88,3kg). To jak dotychczas największy sukces sportowy Piotra, który dodatkowo zwieńczony został promocją na niebieski pas. Piotr reprezentuje klub Checkmat Poznań.

Największe w Europie zawody w brazylijskim jiu-jitsu

Mistrzostwa Europy 2023 odbywają się w Paryżu w dniach 23-29 stycznia 2023 pod patronatem najbardziej wpływowej organizacji jiujitsu IBJJF (International Brazilian Jiu Jitsu Federation) założonej przez światowej sławy sportowca Carlosa Gracie Jr.

Sztuki walki mają korzystny wpływ na rozwój ciała oraz umysłu

Uprawiając sztuki walki – w tym BJJ – rozwijasz panowanie zarówno nad swoim umysłem, jak i emocjami. Zaowocuje to zwiększeniem poziomu: asertywności, pewności siebie i stabilności na co dzień, a także zmniejszeniem poziomu ogólnej frustracji i agresji. Wielu menedżerów wysokiego szczebla wybiera tę formę ćwiczeń, aby wzmocnić swój umysł i skupić się na tym, co ważne.