Poznań

Poznań

Kancelaria adwokacka posiada oddział w Poznaniu, którego adwokaci wyspecjalizowani są w świadczeniu obsługi prawnej dla podmiotów krajowych i zagranicznych. Nasi adwokaci świadczą swoje usługi w samym centrum miasta przy ul. Młyńskiej.

Lokalizacja:
Ulica Młyńska położona jest na w samym centrum Poznania niedaleko miejskiego Ratusza. Oddział poznański Kancelarii adwokackiej posiada swoje biuro w jednej z malowniczych kamienic Starego Miasta.

Okolica:
W najbliższym sąsiedztwie naszej Kancelarii adwokackiej znajduje się Wzgórze Przemysła, Stary Rynek oraz ulica Półwiejska. Niewiele dalej położone są siedziby poznańskich sądów oraz prokuratury.

Prowadzenie biznesu w niemal każdej dziedzinie nie jest łatwe i wiąże się z koniecznością załatwiania wielu spraw. Obsługą prawną firmy działającej w Poznaniu może więc zająć się nasza kancelaria adwokacka. Nasi prawnicy pomogą rozwiązać wiele problemów i dopilnują, aby wszystkie działania przebiegały zgodne z prawem. Wiemy, że nadużycia często wynikają z niewiedzy przedsiębiorcy, dlatego dzielimy się swoją znajomością przepisów i wspieramy działania wielu branż, nie tylko krajowych.

Prawnik dostępny dla każdego - Poznań

Wizyta w kancelarii prawnej w Poznaniu ma pomóc załatwić problemy, więc jej znalezienie nie może przysparzać kolejnych. Biuro, w którym działa nasz prawnik w Poznaniu, łatwo znaleźć i się do niego dostać. To było dla nas ważne, dlatego wybraliśmy kamienicę na Starym Rynku - w centrum Poznania. Dojechać do nas można zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. 

Porady prawne udzielane są przez naszego adwokata mieszkańcom całego Poznania. Z myślą o nich dajemy możliwość kontaktu drogą telefoniczną oraz mailową. Nie wszystkie sprawy jesteśmy w stanie załatwić w ten sposób, czasem warto porozmawiać z prawnikiem osobiście. Są też drobne problemy, jak brak dokumentów czy proste pytania uzupełniające. Aby rozwiać takie wątpliwości, nie trzeba do nas przyjeżdżać. To oszczędza czas Klienta i przyspiesza nasze działania. Dla przedsiębiorców czas jest ważny i możliwość oszczędzenia kilku godzin to wielkie ułatwienie, którego nie może zabraknąć w usługach kancelarii adwokackiej w takim mieście, jak Poznań.

Pomoc prawnika w Poznaniu dla przyjezdnych

Naszymi Klientami są nie tylko przedsiębiorcy z Poznania, ale wszyscy, którzy chcą tutaj otworzyć filię swojej firmy. Są to również osoby z zagranicy. Nasza kancelaria prawna w Poznaniu zapewnia im wszystko, czego potrzebują. Przyjazd do naszego miasta może wiązać się z koniecznością znalezienia noclegu. Ten można otrzymać w hotelu nieopodal naszej siedziby. W okolicy jest też możliwość zjedzenia posiłków. Przede wszystkim znajdują się tu jedne z ważniejszych instytucji związanych z pracą kancelarii: sądy i prokuratura. Dzięki takiemu sąsiedztwu przyjeżdżający po poradę do prawnika w Poznaniu mogą zaspokoić wszystkie potrzeby bez konieczności dojazdów. To kolejny powód, dla którego przedsiębiorcy wybierają właśnie nas, choć najważniejsze są ogromna wiedza naszych pracowników oraz profesjonalne podejście do każdej sprawy. Sprawnie i szybko pomagamy przejść przez procedury prawne związane z zakładaniem czy też prowadzeniem przedsiębiorstw. 

Adres:

ul. Młyńska 16,
61-730 Poznań