Warszawa

Warszawa

Warszawski Oddział Kancelarii wyspecjalizowany jest w obsłudze krajowych i zagranicznych Klientów biznesowych. Nasi prawnicy na co dzień obsługują skomplikowane międzynarodowe transakcje gospodarcze oraz świadczą doradztwo prawne przedsiębiorcom zagranicznym którzy chcą rozpocząć działalność na polskim rynku.

Lokalizacja:
Nasze Oddział w Warszawie mieści się przy Rondzie ONZ 1 w najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym biurowcu w tej części Europy. Budynek Rondo 1 to 40-piętrowy przeszklony wieżowiec mieszczący się przy zbiegu ulic Jana Pawła II i Świętokrzyskiej.

Okolica:
W najbliższym sąsiedztwie biura mieści się Hotel Mariott, budynek Warsaw Financial Center (WFC), Dworzec Centralny oraz C.H. Złote Tarasy. W okolicy biura położony jest także Pałac Kultury i Nauki, a także Hotele Continental i Holiday Inn.

 

Pomoc prawna może być potrzebna każdemu, niezależnie od branży, w jakiej pracuje, czy miejsca zamieszkania. Dlatego nasza kancelaria adwokacka dostępna jest również w Warszawie. Duże miasta są siedzibą wielu firm i to w nich najbardziej potrzeba prawników zajmujących się sprawami biznesowymi. Z tego powodu na miejsce działań naszej kancelarii prawnej wybraliśmy między innymi Warszawę.


Łatwo dostępny adwokat - Warszawa


Aby łatwo uzyskać pomoc prawną, trzeba znaleźć kancelarię i się do niej dostać. Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie ma oddział w miejscu z prostym dojazdem, nie tylko samochodem, ale także transportem publicznym. Z naszych usług mogą dzięki temu korzystać przedsiębiorcy z całej stolicy, a także ci, którzy nie mieszkają w bliskiej okolicy biura. Chcąc dzielić się doświadczeniem i wiedzą z możliwie największą ilością Klientów, znaleźliśmy biuro, którego lokalizacja nie sprawi problemów.

Prawnik w Warszawie także online

Mamy świadomość, że prowadzenie biznesu wiąże się z wieloma obowiązkami. Chcąc usprawnić postępy w prowadzonych sprawach, umożliwiamy naszym Klientom nie tylko prosty dojazd do biura, ale także kontakt internetowy z naszymi adwokatami w Warszawie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet bliskie sąsiedztwo linii tramwajowych, którymi można dojechać do kancelarii prawniczej, nie sprawi, że przejechanie Warszawy nie zajmie sporo czasu - a tego często przedsiębiorcom brakuje. Kontaktujemy się więc z naszymi Klientami również telefonicznie i mailowo. W ten sposób oszczędzamy ich czas, a także możemy rozpocząć niezwłocznie kolejne działania. Brakujące dokumenty przesłane drogą internetową docierają do nas szybciej niż przywiezione osobiście. Dlatego zachęcamy do kontaktowania się z naszą kancelarią adwokacką w Warszawie poprzez adres mailowy.

Kancelaria adwokacka w Warszawie dla zagranicznych przedsiębiorców

Obsługując transakcje międzynarodowe, często współpracujemy z zagranicznymi Klientami. Świadczymy też doradztwo prawne przedsiębiorcom z całego świata, którzy chcą zacząć działalność na terenie Polski. Ze względu na te działania nasza kancelaria prawna w Warszawie często gości Klientów przyjeżdżających do Polski z różnych krajów. Z myślą o nich na swoją siedzibę wybraliśmy łatwo dostępne biuro. Nie tylko dojazd nie jest kłopotem. W pobliżu znajdują się także prestiżowe hotele i centrum handlowe. Przyjezdni mogą więc zatrzymać się na noc w sąsiedztwie.

Jeśli więc szukają Państwo rzetelnego prawnika w mieście Warszawa, zapraszamy do kontaktu. 

Adres:

ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

T: +48 22 300 16 74

F: +48 22 300 16 74