Specjalizacje


Ponad dwudziestoletnia obecność na rynku usług prawniczych pomogła nam wykształcić szeroki wachlarz specjalizacji oraz nabyć doświadczenia w obsłudze różnych branż i sektorów gospodarki. Obecne w niektórych obszarach możemy pochwalić się już blisko czterdziestoletnim doświadczeniem.

Prezentowana lista specjalizacji wg. branż oraz działów prawa jest efektem wieloletniego procesu rozwoju Kancelarii. Większość specjalizacji posiada swojego prawnika wiodącego, który otacza opieką wszystkie sprawy z danej specjalizacji. Tego rodzaju organizacja pracy sprzyja świadczeniu przez Kancelarię usług na najwyższym poziomie, celem zaspokojenia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Skomplikowane projekty wymagające wiedzy z kilku dziedzin prawa realizowane są w ramach doraźnie tworzonych zespołów roboczych, które to pracują pod przewodnictwem wybranego adwokata - Project Managera.

Nasze wysiłki były niejednokrotnie doceniane przez naszych klientów jak i międzynarodowe magazyny prawne oraz panele eksperckie. Z listą klientów, którzy powierzyli nam swoje sprawy można zapoznać się w zakładce Zaufali nam. Natomiast pełna lista nagród oraz wyróżnień dostępna jest w zakładce Nagrody.

Wybierając z powyższej listy konkretny dział prawa lub branże możecie Państwo zapoznać się z szerszym omówieniem poszczególnych specjalizacji, poznać wiodących prawników, uzyskać informacje o naszych doświadczeniach, typowych usługach oraz nagrodach. 

Zapraszamy do współpracy.