Zespół

Grażyna Dudkowiak

Adwokat, Senior Partner

gdudkowiak@dudkowiak.pl

Adwokat Grażyna Dudkowiak ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie z powodzeniem odbyła aplikację i uzyskała nominację sędziowską z rąk ówczesnego Prezydenta RP. Następnie mecenas Grażyna Dudkowiak przez kilka lat była sędzią w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Zielonej Górze.

W 1994 roku adwokat Grażyna Dudkowiak uzyskała wpis na listę adwokatów po to, ażeby założyć jedną z nielicznych w Polsce Kancelarię specjalizującą się w sprawach rodzinnych i spadkowych. 

Mecenas Grażyna Dudkowiak jest obecnie członkiem Lubuskiej Izby Adwokackiej oraz znawcą problematyki prawa rodzinnego i prawa spadkowego. Przez ponad pięć lat pracy sędziego oraz ponad dwadzieścia lat pracy adwokata mecenas Grażyna Dudkowiak nabyła niezwykle bogate doświadczenie.

W Kancelarii mecenas Grażyna Dudkowiak jest kierownikiem Departamentu Prawa Rodzinnego (Dudkowiak Family Lawyers). Zespół prawników pod przewodnictwem adwokat Dudkowiak specjalizuje się w międzynarodowych stosunkach rodzinnych dzięki czemu z powodzeniem obsługuje znaczną rzeszę klientów zagranicznych.

Z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności reprezentuje klientów w postępowaniach rozwodowych, o podział majątku, władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi.

Z zakresu prawa spadkowego reprezentuje klientów między innymi w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, zachowek oraz dział spadku. 

Włada językiem polskim, francuskim i rosyjskim.