Zespół

Luis Dura

Adwokat - Hiszpania

ldura@dudkowiak.com

Luis Dura jest hiszpańskim adwokatem oraz kierownikiem naszej kancelarii prawnej w Hiszpanii (Dudkowiak Kopeć Dura Rogers Assn.).

Mecenas Dura ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Walencji. 

Od lat doradza polskim przedsiębiorcom w realizacji spraw i projektów inwestycyjnych na terenie Hiszpanii. 

Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji polskich klientów w postępowaniach sądowych prowadzonych w Hiszpanii. Mecenas Dura ma szczególne umiejętności w prowadzeniu negocjacji i rozwiązywaniu polsko-hiszpańskich sporów gospodarczych. 

W codziennej pracy na rzeczy polskich klientów nasz adwokat hiszpański Luis Dura prowadzi windykacje względem hiszpańskich dłużników, doradza w zagadnieniach związanych z hiszpańskim prawem spółek i hiszpańskim prawem pracy. Ponadto mecenas Dura z powodzeniem doradza w procesach wprowadzania spółek i produktów na rynek hiszpański, a następnie w ich codziennym funkcjonowaniu na rynku iberyjskim. 

Szczególnym polem specjalizacji naszego mecenasa jest hiszpańskie prawo podatkowe i rachunkowość. Specjalizacje te wsparte są doświadczeniem zdobytym przy pracy w PwC. 

Jako prawnik naszego hiszpańskiego biura mecenas Dura zyskał zaufanie licznych polskich przedsiębiorców. 

Luis Dura włada językiem hiszpańskim oraz angielskim. Klientów polskojęzycznych obsługuje we współpracy z naszym polskojęzycznym personelem.